Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava MDŽ

6. 3. 2011

 

kytkas.jpg

 

Při příležitosti Mezinárodního dne žen mužská část našeho sboru uspořádala oslavu pro naše ženy, která se konala  5.března a měla příchuť výjimečnosti: uskutečnila se totiž v sále, který sice v minulosti sloužil jako hospoda, ale dlouhých dvacet let byl zavřený. Slavnosti MDŽ byly již několikátou událostí, která se v těchto prostorách od té doby konala. 

Pro ženy byl připraven bohatý program, občerstvení a také volná zábava. Celými oslavami nás provázel svým hudebním doprovodem a zpěvem pan Ing. Pavel Kruliš a pan Gregor. Se svou „troškou do mlýna“ přispěchaly také děti z Mateřské školy Vlkaneč s krátkým pásmem básniček a tanečků, pod vedením p.učitelky Jonášové, děti z divadelního kroužku si pod vedením Bohumily Semrádové a Pavlíny Šlejtrové připravili divadelní představení. Jedním z hlavních představení pro naše ženy bylo vystoupení žen z Chotusic. Na závěr předvedli své umění malé členky aerobiku z Golčova Jeníkova, pod vedením Kateřiny Vobořilové.


Oslavy Mezinárodního dne žen se staly jednou z uznávaných událostí našeho sboru, a proto se budeme snažit v této tradici nadále pokračovat. Naše ženy si to přeci zaslouží :D

 

 

sdhkozohlody.rajce.idnes.cz/5.3.2011_Oslavy_MDZ/